Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpańskie psy terroryzują mieszkańców Białej Podlaskiej

Utworzony przez Henio, 9 lutego 2012 r. o 08:31
miłośnik psów napisał:
Moje psy nakarmione ,więc nie mam z tym problemu.Do was cywilizacja na ten dziki wschód jeszcze nie dotarła.
Ale do Biedronki to nie idź. Do jednych cywilizacja nie dotarła, a do drugich inteligencja, czego brak jest ważniejszy oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Labrador napisał:
Ale do Biedronki to nie idź. Do jednych cywilizacja nie dotarła, a do drugich inteligencja, czego brak jest ważniejszy oto jest pytanie.
Ludzie inteligentni starają się pochylić nad każdym stworzeniem bo ono cierpi tak samo jak ludzie głód,zimno jeżeli jedynym sposobem na te istoty jest ich ostrzał to gratuluję tej "inteligencji" a gdzie wzór do naśladowania jakim był św.Franciszek.Ja w moim mieście staram się pomóc takim istotom interwnuje w odpowiednich organach i z pozytywnym skutkiem w Białej jedynie zagłodzenie i odstrzelenie to najlepszy sposób na radzenie sobie z tym problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milośnik psów napisał:
Ludzie inteligentni starają się pochylić nad każdym stworzeniem bo ono cierpi tak samo jak ludzie głód,zimno jeżeli jedynym sposobem na te istoty jest ich ostrzał to gratuluję tej "inteligencji" a gdzie wzór do naśladowania jakim był św.Franciszek.Ja w moim mieście staram się pomóc takim istotom interwnuje w odpowiednich organach i z pozytywnym skutkiem w Białej jedynie zagłodzenie i odstrzelenie to najlepszy sposób na radzenie sobie z tym problemem.
Nawet św. Franciszek odmawiał istnienia nieśmiertelnej duszy u "braci mniejszych" natomiast Panu ważniejsze wydaje się zajęcie kundelkiem niż bezdomnymi czy biednymi, których to dzięki łaskawości naszych rządzących nie brakuje. Przepraszam proszę inteligencję zastąpić humanitaryzmem, reszta bez zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sadyści i mordercy zwierząt na tym forum.Po co od rzazu strzelać i zabijać niewinne pieski.Proponuję aby wszystkie pieski i suczki wyłapać w humanitarny sposób.Pieskom wykastrować jajca a suczkom zalepić jakimś zastruganym kijeczkiem jufinki.I wtedy będzie po kłopocie,nie będą się parzyć.Hau Hau Hau. Napisałem to ja OBROŃCA ZWIERZĄT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGA REDAKCJO! PANI, KTÓRA JUŻ WIELOKROTNIE ZOSTAŁA BEZŚLADOWO POGRYZIONA PRZEZ "BEZPAŃSKIE PSY" NIE WSPOMNIAŁA, ŻE W WOLNYCH OD BIEGANIA PO URZĘDACH I DO STRAŻNIKÓW CHWILACH, ZAJMUJE SIĘ (ZGODNIE Z GROŹBAMI), TRUCIEM TYCH ZWIERZĄT. OSOBIŚCIE MIAŁEM PRZYKRY OBOWIĄZEK ZAKOPANIA "MYŚLIWSKICH TROFEÓW" TEJ PRAWORZĄDNEJ OBYWATELKI. ZAPOMNIAŁA PRZY TYM WSPOMNIEĆ, ŻE TAKŻE JEJ PIES WAŁĘSAŁ SIĘ W OKOLICACH BIEDRONKI, GDZIE ZOSTAŁ ODŁOWIONY PRZEZ PRACOWNIKÓW SCHRONISKA. W/W OBYWATELCE ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA PSYCHICZNEGO I WIĘCEJ DOMOWYCH OBOWIĄZKÓW ;0)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. napisał:
Sami sadyści i mordercy zwierząt na tym forum.Po co od rzazu strzelać i zabijać niewinne pieski.Proponuję aby wszystkie pieski i suczki wyłapać w humanitarny sposób.Pieskom wykastrować jajca a suczkom zalepić jakimś zastruganym kijeczkiem jufinki.I wtedy będzie po kłopocie,nie będą się parzyć.Hau Hau Hau. Napisałem to ja OBROŃCA ZWIERZĄT
Tobie tak obciąć jajca to pewnie zaśpiewałbyś inaczej, o ton wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Sądząc po poziomie wpisów to w Białej nie ma się co spodziewać jakiegoś daleszgo rozwoju cywilizacji. Przeciez ustawa o ochronie zwierząt nakłada na gminy OBOWIĄZEK opracowania i wdrożenia programu ograniczania bezdomności w tym programu sterylizacji. Nie mają w Białej radcy prawnego????
Jako (nad)rozwinięty cywilizacyjnie, miki powinieneś wiedzieć albo pojąć, że obowiązek uchwalenia programu jest do końca marca. Mają radców, wiedzą o tym zadaniu i jak to zawsze bywa uchwalą w marcu. Paniał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tambylec napisał:
Jako (nad)rozwinięty cywilizacyjnie, miki powinieneś wiedzieć albo pojąć, że obowiązek uchwalenia programu jest do końca marca. Mają radców, wiedzą o tym zadaniu i jak to zawsze bywa uchwalą w marcu. Paniał?
W marcu się ociepli i psy będą miały gdzieś pomoc miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Labrador napisał:
Nawet św. Franciszek odmawiał istnienia nieśmiertelnej duszy u "braci mniejszych" natomiast Panu ważniejsze wydaje się zajęcie kundelkiem niż bezdomnymi czy biednymi, których to dzięki łaskawości naszych rządzących nie brakuje. Przepraszam proszę inteligencję zastąpić humanitaryzmem, reszta bez zmian.
Nad bezdomnymi się nie lituję bo mam ich obrazki na codzień jak okupują markety ledwo się na nogach trzymając.Litości dla wszelkiej maści alkoholików u mnie nie ma.Biednych owszem wspomogę czasami paru groszami,ubraniem.Człowiek bezdomny jest takim człowiekiem na własne życzenie.Są ośrodki ,noclegownie ale tam trzeba być trzeźwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miłośnik psów napisał:
W marcu się ociepli i psy będą miały gdzieś pomoc miasta.
To ja nie rozumiem czegoś, w marcu będą sterylizować bezdomnych, wolno to tak i to w majestacie prawa uchwalonego przez Radę. O do licha trzeba zwiewać bo jak złapią to udowodnij że nie jesteś wielbłądem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Labrador napisał:
To ja nie rozumiem czegoś, w marcu będą sterylizować bezdomnych, wolno to tak i to w majestacie prawa uchwalonego przez Radę. O do licha trzeba zwiewać bo jak złapią to udowodnij że nie jesteś wielbłądem.
Ciebie trzeba wysterylizować i te jajca uciąć co innym doradzasz ,taki eunuch przydałby się w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Te psy trzeba po prostu odstrzelić.Łapanie a potem trzymanie w schronisku powinno być karane jako niegospodarność.
Popieram 100 % .Złapanie 1300zł , utrzymanie w schronisku też parę stów miesięcznie kosztuje a obok są głodni i bezdomni LUDZIE którymi nikt się nie interesuje .To jest normalne ? To chore tak jak i nasi politycy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram 100 % .Złapanie 1300zł , utrzymanie w schronisku też parę stów miesięcznie kosztuje a obok są głodni i bezdomni LUDZIE którymi nikt się nie interesuje .To jest normalne ? To chore tak jak i nasi politycy !
Złapać, humanitarnie ubić, do kotła i szmalec robić. Tereska jest wredna sucz co mnie chce jajec pozbawić, pies jej buźkę lizał. Hauuuuuuuu hau.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serce konfliktu to : zniszczyć plebanie Ojców Dominikanów z ogrodem przykościelnym dla wybudowania namiastki stadionu - Janowianie kontra proboszcz i wójt Janowa Podlaskiego przeczytajcie : http://www.tygodnikpodlaski.pl/wydarzenia/1-aktualnoci/331-stadion-niezgody http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120124/PODLASKA/463008260 http://www.slowopodlasia.pl/index.php?a=1&id=28356 http://www.tygodnikpodlaski.pl/temat-tygodnia/406-zamali-sumienia#comment-51 http://parafia.janowpodlaski.pl/ http://www.stk-janowpodlaski.blogspot.com/ posłuchajcie http://moje.radio.lublin.pl/kosciol-zamkniety-bedzie-stadion.html prosimy o wsparcie i przesłanie znajomym znajomych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zauważyc,że jeśli wykonamy teraz sterylizację u wszystkich psów,to za kilka,kilkanaście lat problem bezdomności zwierzat zniknie,psy i koty żyją bowiem tylko kilkanascie lat.Jeśli będziemy problem wiecznie odkładać NIHDY go nie rozwiążemy,będzie dalej narastał i bęzie coraz kosztowniejszy.Jeśli jednorazowa sterylizacja jest za droga,można zastosować półsrodki jak zastrzyki antykoncepcyjne-ja robię swojej suczce 2 zastrzyki na rok i jest spokoj,koszt niewielki.Należy położyć nacisk na oświatę,pogadanki w szkolach,spotkania mlódzieży z weterynarzami(takimi z sercem,bo jest też wiele weterynarzy bez powołania).Najgorsza jest zła wola,gorsza od braku pieniędzy.A może jakiś koncercik na rzecz bezdmomniaków,jakiś mecz?Różne są sposoby tylko trzeba ruszyć glową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Labrador napisał:
Złapać, humanitarnie ubić, do kotła i szmalec robić. Tereska jest wredna sucz co mnie chce jajec pozbawić, pies jej buźkę lizał. Hauuuuuuuu hau.
Przede wszystkim kto ustalił tak wysokie,absurdalne ceny za odłowienie psa?To może stwarzaćpoważne nadużycia i wylapywanie nie tych psów co trzeba,np można ukraśc komus psa czekającego na swojego pana przed sklepem i bracza to kase,to skandal i nie dziw że potem brak pieniędzy na sterylizacje,karmę i inne sprawy-za tysiąc zlotych można wysterylizoweać 5 psiaków.Należałoby zacząć od zmiany cennika.Jak już Polacy coś wymyślą to tylko siąść i płakać -tysiąc złotych za odłowienie psa,a może wystarczy 20 złotych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Przede wszystkim kto ustalił tak wysokie,absurdalne ceny za odłowienie psa?To może stwarzaćpoważne nadużycia i wylapywanie nie tych psów co trzeba,np można ukraśc komus psa czekającego na swojego pana przed sklepem i bracza to kase,to skandal i nie dziw że potem brak pieniędzy na sterylizacje,karmę i inne sprawy-za tysiąc zlotych można wysterylizoweać 5 psiaków.Należałoby zacząć od zmiany cennika.Jak już Polacy coś wymyślą to tylko siąść i płakać -tysiąc złotych za odłowienie psa,a może wystarczy 20 złotych?
Magdo bez obrazy, zawsze chodzi o szmalec. Szmalec da się wycisnąć ze wszystkiego nawet psa. 1000 to jest jakaś absurdalna cena, ja chcę tę pracę 1 biedny psiak na dzień, 2 dni i pracę i płacę, a problem jak widać ciągle ten sam, ma społeczność którą gryzą psy i bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie "szmalec" i "szmalec" a przecież wytopiony tłuszcz to smalec.Proste jak konstrukcja cepa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polonistka napisał:
Wszędzie "szmalec" i "szmalec" a przecież wytopiony tłuszcz to smalec.Proste jak konstrukcja cepa.
Trafiasz w samo sedno, zawsze chodzi o ten szmalec, zwłaszcza jak nie wiadomo o co chodzi. Polonistko tutaj, pozwolisz że ci wyjaśnię, jest użyta gra słów. Chyba nie kończyłaś Akademii Podlaskiej, zaocznie i nie musisz czytać tego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki w tym wszystkim ma sens zakaz dokarmiania psów? Nie znikną (chyba, że padną z głodu, a chyba nie o to chodzi), tylko rozejdą się po całym mieście - jeszcze bardziej głodne i agresywne. Urząd nie umie sobie poradzić z odłowieniem tych zwierzaków, bo pewnie próbuje to zrobić na lenia, w godzinach pracy urzędu, a tu trzeba się chociaż trochę postarać. Organizacje prozwierzęce i zwykłe pospolite ruszenie zwierzolubów dałoby radę. Mają więcej samozaparcia, więc potrafiliby poświęcić czas o różnych porach dnia, żeby zwierzętom pomoc. Przy wsparciu urzędu (w postaci sprzętu i oficjalnego załatwienia formalności) te zwierzaki już dawno byłyby w schronie a ludzie byliby bezpieczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...